GERGİ TAVAN

Gergi Tavan hem şık hem de esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca fiyat avantajı sağlar. Bu yüzden zamanımızda tavan ve duvarlara yönelik en çok tercih edilen dekoratif çözümdür.

Gergi tavan, yüksek teknoloji ile yangına dayanıklı olarak üretilmiş özel PVC membranların yine bu iş için özel üretilmiş gergi tavan montaj profillerine ne ısıtılarak gerilmesi ile akustik, güzel, dekoratif bir yapı ve aydınlatma elemanıdır. Halk içinde germe tavan, barisol tavan, barrisol tavan yada barisol aydınlatma olarak bilinir.

Gergi Tavan malzemeleri %100 geri dönüştürülebilir kimyasal bileşimi ve bakım gerektirmeyen teknik özellikleri sayesinde tam anlamı ile çevreci bir üründür. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radiuslu uygulamalara da olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar. Gergi tavan uygulamasını yalnızca görsel bir yapı veya malzeme olarak düşünmeyin, sağlık ve hijyen ve tasarruf olmazsa olmazları arasındadır.